KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12859009
nr 1285 9009
Olof Walfrid Nilsson
(1868-1956)
Gouache, Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Signerad, Sylfjällen 1931,55x40 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:19:23
23/10 21:32:24
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gouache